Klub

tutaj wstaw opis obrazka

BKT Huzar to prężnie rozwijający się Klub posiadający Licencję Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego. Zrzesza obecnie około 200 zawodników i zawodniczek z terenu Województwa Podlaskiego. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana Kadra trenerska posiadająca licencje PZTO. W naszym Klubie trenują wielokrotni Mistrzowie Polski oraz zdobywcy Pucharu Polski. Karolina Kochanowska oraz Mariusz Jerzy Mosiej byli wielokrotnie wybierani najlepszymi technikami zawodów. W Klubie posiadamy również wielu utalentowanych młodych zawodników i zawodniczek, którzy już zdobywają najwyższe miejsca na zawodach dedykowanych dla poszczególnych kategorii wiekowych.

Klub w obecnej formule istnieje od 2009r jednak jego początki sięgają roku 1993. Od tamtego czasu grupa pasjonatów TKD włożyła wiele wysiłku i doskonaliła się aby wypracować aktualny kształt i wysoki poziom klubu.

Dzieci z Huzara

W naszym Klubie i naszych oddziałach zawodnicy trenują w odpowiednich grupach wiekowych. Czyli każdy od malucha po dorosłego znajdzie u nas coś dla siebie. Pracujemy zgodnie ze specjalnie opracowanym programem treningowym dedykowanym dla małych dzieci. Program ten ma na celu naukę poprzez bezpieczną zabawę. Kształtujemy prawidłowe postawy społeczne. Ćwiczenia ogólnorozwojowe poprawiają ogólną sprawność ruchową u dzieci a elementy ćwiczeń korekcyjnych przeciwdziałają wadom postawy.

Osoby trenujące u nas w Klubie mają możliwość spotkań z najlepszymi trenerami w Polsce oraz z trenerami Koreańskimi. Dla starszych oferujemy wspaniałą atmosferę, możliwość odreagowania życia codziennego i odstresowania się, zadbania o swoją kondycję i zdrowie oraz realizowania się na płaszczyźnie zawodniczej. „Chcieć to znaczy móc” czyli efektywna realizacja celu powinna być podróżą przed siebie i w głąb siebie. Tu tkwi nasza siła motywacji tak potrzebna do tego by nie zawrócić z obranej drogi. Pozostaje więc tylko wejść na tę drogę… ;)

Dni kultury Korei Południowej

Wśród naszych wychowanków są medaliści Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski. Braliśmy udział w Otwartych Mistrzostwach Belgii jako Kadra Narodowa. Nasi zawodnicy wchodzą w skład grupy pokazowej Centrum Kultury Korei przy Ambasadzie Korei Południowej w Polsce. Nieustannie poszukujemy nowych wyzwań i możliwości ich realizacji. Uważamy, że ciągły rozwój jest warunkiem sukcesu osobistego każdego człowieka oraz naszego klubu.

Odziały Huzara

Oprócz głównej siedziby mieszczącej się przy ul. Promiennej 13a w Białymstoku posiadamy swoje oddziały w Dojlidach (Białystok) a także w Suwałkach, Sokółce, Tykocinie, Knyszynie, Goniądzu, Ogrodniczkach i Sobolewie. Jeszcze w tym roku powinny rozpocząć swoją działalność kolejne dwie sekcje w Choroszczy i w Studziankach. Serdecznie zapraszamy na zajęcia sportowo rekreacyjne do Huzara! Będzie to na pewno fantastyczna przygoda i super zabawa dla dzieci a dla dorosłych doskonała odskocznia od codzienności i relaks.