Nabór do sekcji - jesień 2016

Nabór do sekcji - jesień 2016

Plakat rekrutacyjny Huzar

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka.

Jan Paweł II

Uwaga!!!

We Wrześniu rozpoczynamy nowy sezon treningowy, czyli nowe cele, nowe postanowienia i nowe wyzwania!!!

Aby sprostać postawionym założeniom przenoszę część zajęć (Grupa II, III i „Złota”) do SP Nr 11, mieszczącej się przy ul. Poleskiej 27 w Białymstoku. Natomiast zajęcia Grupy I prowadzone będą nadal w ZSS Nr1 przy ul. Promiennej 13a w Białymstoku. Mam świadomość, iż każdy rodzic zastanawia się jak pokierować rozwojem swojego dziecka oraz jaki kierunek rozwoju będzie najlepszy dla jego pociechy? Które zajęcia będą właściwe i bezpieczne, a które nie? Nie są to pytania łatwe i proste.

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczycielem dyplomowanym wychowania fizycznego z ponad dziesięcioletnim stażem pracy w szkole. W taekwondo posiadam stopień mistrzowski – 5 Dan, jestem licencjonowanym instruktorem oraz egzaminatorem Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.

Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważna jest aktywność fizyczna w prawidłowym rozwoju dziecka oraz jak ważne jest, aby zajęcia prowadzone były przez osoby kompetentne, posiadające odpowiednie przygotowanie i kwalifikacje. Moje obserwacje oraz doświadczenie, jasno pokazują, że zajęcia Taekwondo doskonale rozwijają dzieci, kształtując cechy fizyczne i psychiczne. Przy okazji przeciwdziałając wadom postawy oraz kształtują charaktery, ucząc między innymi:

 • dyscypliny,
 • uczciwości,
 • życzliwości i pomagania innym,
 • współdziałania w grupie,
 • wygrywania i przyjmowania porażek,
 • pracowitości,
 • pracowitości,
 • koncentracji,
 • tolerancji,
 • wyciszenia.

Jest to tylko kilka cech, których wymienić można znacznie więcej. Nie mniej jednak zagrożenia wynikające z postępu cywilizacyjnego, rozwoju motoryzacji, elektroniki, Internetu czy telewizji oraz złych nawyków żywieniowych, sprawia że odpowiedzialność zadbania o prawidłowy rozwój dziecka i zapewnienie mu jak najlepszej formy ruchu i rozrywki, jest sprawą fundamentalną.

Tym samym zapraszam dzieci wraz z rodzicami, młodzież oraz dorosłych na zajęcia w naszym Klubie. Zapraszam serdecznie również osoby niepełnosprawne, które mogą również (podobnie jak w innych dyscyplinach sportowych) rywalizować w zawodach Para-Taekwondo (https://www.youtube.com/watch?v=HlNrE-JlTCA ). Przyjazna i rodzinna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra, posiadająca stosowne uprawnienia do prowadzenia zajęć, sprawi że nie będziecie nudzili się na naszych zajęciach. A prócz zdobytych umiejętności, będziecie mogli poznać ciekawych i wspaniałych ludzi.

Dokładne informacje dotyczące godzin rozpoczęcia poszczególnych zajęć zamieszczę po otrzymaniu konkretnych informacji z poszczególnych szkół, w których będą odbywać się zajęcia.

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu – 608299821 lub poprzez skrzynkę mailową - pawelb.huzar@gmail.com

Pozdrawiam i zapraszam, Paweł Baranowski


Powiązane wpisy

 • Nie znaleziono powiązanych wpisów

Opublikowany przez

Huzar

Huzar

Paweł Baranowski