Kolejne spotkanie z GM 강철인 oraz kolejne szkolenie za nami. Było owocnie jak zawsze a do tego inspirująco.

Prócz szkolenia technicznego zostały przeprowadzone zajęcia z Fizjoterapeutą. Łukasz podzielił się swoim doświadczeniem z pracy z pacjentami oraz podzielił się swoim doświadczeniem odnośnie rozciągania.

W mojej ocenie otrzymaliśmy w ten weekend solidną dawkę wiedzy a miła i przyjazna atmosfera poparta solidną dawką treningową na pewno da konkretne efekty i przemyślenia. Cieszy też fakt przyjazdu zawodników i trenerów z innych ośrodków TKD w naszym kraju. To znaczy że ludzie chcą się szkolić i chcą też się integrować. Tym samym szkolenie w Białymstoku było doskonałą możliwością do wspólnego trenowania, wymiany doświadczeń ale również poznania się lepiej, nawiązania nowych znajomości i wzmocnienia starych.

Było super i niech żałują Ci których nie było na szkoleniu z tych czy innych powodów. Na koniec powiem tylko że planujemy organizować cyklicznie takie spotkania i przy tej okazji już teraz na nie zapraszam. Kto chce się rozwijać musi się szkolić i to jest prawda bezsprzeczna. Dziękuję wszystkim za udział i dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobało?

Pozdrawiam
Paweł Baranowski

P.S. Serdeczne podziękowania składam Mariusz Ogryzko za fotorelację