Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30
Grupa Szkolna
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
15:30 - 16:15
Trener
Paweł Baranowski
Grupa Szkolna
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
15:30 - 16:15
Trener
Paweł Baranowski
15:45
16:00
16:45
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 52
ul. Dojlidy Górne 48
Białystok
16:45 - 17:45
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)W trakcie ustaleń, godzina treningów może jeszcze ulec zmianie!!
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 52
ul. Dojlidy Górne 48
Białystok
16:45 - 17:45
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)W trakcie ustaleń, godzina treningów może jeszcze ulec zmianie!!
17:00
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
17:15
17:30
17:45
18:00
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
18:15
18:30
18:45
19:00
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa Rekreacyjna (30+)
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa Rekreacyjna (30+)
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Poniedziałek

  • Grupa Szkolna
    15:30 - 16:15
  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50
  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00
  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30

Wtorek

  • Grupa I (4-7 lat)
    16:45 - 17:45
  • Grupa Rekreacyjna (30+)
    19:00 - 20:30

Środa

  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50
  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00
  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30

Czwartek

  • Grupa Szkolna
    15:30 - 16:15
  • Grupa I (4-7 lat)
    16:45 - 17:45
  • Grupa Rekreacyjna (30+)
    19:00 - 20:30

Piątek

  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50
  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00
  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
16:45
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 52
ul. Dojlidy Górne 48
Białystok
16:45 - 17:45
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)W trakcie ustaleń, godzina treningów może jeszcze ulec zmianie!!
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 52
ul. Dojlidy Górne 48
Białystok
16:45 - 17:45
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)W trakcie ustaleń, godzina treningów może jeszcze ulec zmianie!!
17:00
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
Grupa I (4-7 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
17:00 - 17:50
Trener
Paweł Baranowski
17:15
17:30
17:45

Poniedziałek

  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50

Wtorek

  • Grupa I (4-7 lat)
    16:45 - 17:45

Środa

  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50

Czwartek

  • Grupa I (4-7 lat)
    16:45 - 17:45

Piątek

  • Grupa I (4-7 lat)
    17:00 - 17:50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
18:00
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
Grupa II (8-12 lat)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
18:00 - 19:00
Trener
Paweł Baranowski
18:15
18:30
18:45

Poniedziałek

  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00

Środa

  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00

Piątek

  • Grupa II (8-12 lat)
    18:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa III (12+)
SP Nr 29
ul. Promienna 13a
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Poniedziałek

  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30

Środa

  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30

Piątek

  • Grupa III (12+)
    19:00 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
19:00
Grupa Rekreacyjna (30+)
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
Grupa Rekreacyjna (30+)
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
19:00 - 20:30
Trener
Paweł Baranowski
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15

Wtorek

  • Grupa Rekreacyjna (30+)
    19:00 - 20:30

Czwartek

  • Grupa Rekreacyjna (30+)
    19:00 - 20:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
15:30
Grupa Szkolna
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
15:30 - 16:15
Trener
Paweł Baranowski
Grupa Szkolna
SP Nr 24
ul. Antoniuk Fabryczny 5/7
Białystok
15:30 - 16:15
Trener
Paweł Baranowski
15:45
16:00

Poniedziałek

  • Grupa Szkolna
    15:30 - 16:15

Czwartek

  • Grupa Szkolna
    15:30 - 16:15
No events available!