Grupa III (12+)

 

Taekwondo to bardzo efektowna i dynamiczna sztuka walki wywodząca się z Korei. W 2000 roku stało się dyscypliną olimpijską – tym samym jest obecnie jedyną, obok judo, azjatycką sztuką walki na igrzyskach olimpijskich.

Taekwondo to obecnie najliczniej uprawiana sztuka walki na świecie. Dzięki ogólnorozwojowym ćwiczeniom o różnym stopniu zaawansowania można rozpocząć treningi w każdym wieku.

Zapraszamy młodzież i dorosłych w wieku od 12 lat do trzeciej grupy treningowej w naszym klubie. Bez względu na to jaki jest Twój aktualny poziom, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną znajdziesz coś dla siebie. Osoby początkujące krok po kroku zostaną wprowadzone w tajniki Taekwondo ucząc się odpowiedniej techniki, poprawiając swoją siłę i zwiększając wytrzymałość ogranizmu. Osoby zaawansowane będą szlifować technikę i swoje umiejętności pod okiem najlepszych techników w Polsce. Każdy będzie miał okazję nauczyć się metod samoobrony, sprawdzić się w walce sportowej, nauczyć się układów technicznych tzw. poomse, wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

Paweł Baranowski

Paweł Baranowski

Trener, Prezes klubu

Założyciel i Prezes Klubu HUZAR. Trener wszystkich białostockich sekcji taekwondo posiadający stopień 5 DAN, Trener Kadry Narodowej Poomsae, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Poomsae. Odznaczony w 2019 r. przez MSiT Witolda Bańkę Brązową Odznaką “Za zaslugi dla Sportu”.

Zadzwoń i zapisz się na DARMOWE LEKCJE!
W celu sprawdzenia terminów i miejsca treningów III grupy przejdź do grafiku!