Grupa rekreacyjna (30+)

 

Taekwondo to bardzo efektowna i dynamiczna sztuka walki wywodząca się z Korei. W 2000 roku stało się dyscypliną olimpijską – tym samym jest obecnie jedyną, obok judo, azjatycką sztuką walki na igrzyskach olimpijskich.

Taekwondo to obecnie najliczniej uprawiana sztuka walki na świecie. Dzięki ogólnorozwojowym ćwiczeniom o różnym stopniu zaawansowania można rozpocząć treningi w każdym wieku.

Zapraszamy dorosłych w wieku 30+ lat do czwartej (tzw. złotej) grupy treningowej w naszym klubie. Bez względu na to jaki jest Twój aktualny poziom, czy jesteś osobą początkującą czy zaawansowaną znajdziesz coś dla siebie. Filozofią tej grupy jest trening “na spokojnie”, bez stresu. Ma to być forma relaksu, odprężenia i odstresowania po trudach dnia codziennego. W rodzinnej atmosferze uczymy się technik Taekwondo, wzmacniamy wytrzymałość, skupiamy się na rozciąganiu i poprawie wydolności. Uczymy się układów technicznych tzw. poomse, sprawdzamy swoje umiejętności w symulowanej walce, rozwijamy siłę i gibkość.

Paweł Baranowski

Paweł Baranowski

Trener, Prezes klubu

Założyciel i Prezes Klubu HUZAR. Trener wszystkich białostockich sekcji taekwondo posiadający stopień 5 DAN, Trener Kadry Narodowej Poomsae, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Poomsae. Odznaczony w 2019 r. przez MSiT Witolda Bańkę Brązową Odznaką “Za zaslugi dla Sportu”.

Zadzwoń i zapisz się na DARMOWE LEKCJE!
W celu sprawdzenia terminów i miejsca treningów III grupy przejdź do grafiku!