Paweł Baranowski

Trener, Prezes klubu
Krótki opis

Trener jest w klubie od samego jego początku. To Klubowi, którego prowadzenie przejął dawno temu, poświęcił największą część życia. To jego pracowitość i zaangażowanie sprawiło, że klub się rozrósł i nadal powiększa, a jego zawodnicy odnoszą sukcesy.

Od 2015 roku, jest nieprzerwanie głównym organizatorem Technicznych Mistrzostw Polski, Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych i Pucharu Polski Poomsae. Wielokrotnie doceniany i nagradzany przez Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego, za jego wkład i zaangażowanie w rozwój Taekwondo.

Doceniony na tym niwie również przez władze Państwowe i uhonorowany przez Ministra Sportu i Turystyki Brązową Odznaką "Za zaslugi dla Sportu"., które to otrzymał z rąk Marszałka Województwa Podlaskiego Pana Artura Kosickiego.

Inną wielką pasją trenera, jest bieganie. Na swoim koncie zaliczył już kilka życiowych rekordów w półmaratonach i krótszych dystansach, a na miejsce swojego pierwszego maratonu wybrał Portugalię i przecudnie położone Porto. Kolejną pasją jest gra w bule, czyli petanque, w której także zdobywa medale i tytuły.